Lord of the rings

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Hodiny

Domů

Postavy

Podívejt se na postavy z Pána prstenů
 
                          
   

Potomek ztracené linky starověkých králů lidí, Aragorn je předurčený k jednoho dne tvrdit prázdný trůn Gondor. Aragorn je mocný válečník, vládnout jeho ostří s velkým znalcem obhajoby kormidla-ovo hluboký. On bojuje s vášní a statečností, ale také s moudrostí, který vydělávat jemu respekt a obdiv k Theoden, Král Rohirrim. V návratu krále, on bude čelit několika výzvám který bude určit osud střední-země.

                         

        

 

Prvorozená a přízeň syn Denethor, nynější správce Gondor, byl vybraný reprezentovat závod lidí v kamarádství prstenu. Ale prsten-ovo návnada přerostla přes hlavu Boromir, kdo/který pokoušel se vzít to z Frodo. On byl vyplacený kdy on byl zabitý Uruk-hai pokoušet se chránit veselý a Pippin, ukazování velké kuráže a hrdinství.

                           

          

Synovec krále Theoden, Eomer jsem jedním z Rohan-ova mocní válečníci a kapitán mezi hodnostmi jejich jemných jezdců. Po bitvě v kormidle-ovo hluboký, Eomer a Rohirrim čekat na hovor Gondor. 

 

                            

                              

 

pyšný a silní-bude lidé, Dwarves střední-země byl velký živnosti-lidé, kvalifikovaný v umění kovářství a hutnictví. Kdy Frodo je ustavené jeho hledání, Gimli trpaslík reprezentuje jeho lidi jako člen kamarádství prstenu. Gimli je mocný válečník, rychle kreslit jeho široké sekery v bitvě. Ne daný jemnosti, on nosí jeho vášně bez obalu pro všechny vidět. Ještě pro všechny jeho vznětlivost, Gimli je přesto loajální a vznešený v duchu. Jednou spáchaný, jeho rozhodnutí k úspěchu hledání je nerozborný.

 

 

Poslední komentáře
29.10.2007 20:38:30:          
01.05.2007 17:57:03: Lepší stránku jsem v životě neviděl
01.05.2007 17:56:42: smiley${1}smiley${1}smiley${1}
01.05.2007 13:38:59: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.